Aktualności

 • 2020-05-04

  Aktualizacja dotycząca koronawirusa – zapewnienie bezpieczeństwa podczas bieżącej działalności SATORIA Group SA II Coronavirus update: ensuring safety during the current activity of SATORIA Group SA

   

  Pragniemy poinformować o środkach zapobiegawczych, które wdrożyliśmy w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19), a także zapewnić, że bieżąca działalność naszej firmy odbywa się w sposób prawidłowy.

  Czytaj więcej

 • 2020-04-08

  Spełniło się chińskie przekleństwo

   

  W najnowszym numerze magazynu Hotelarz analiza rynku hotelarskiego i prognoza na najbliższy niepewny okres przygotowana przez Rafała Burskiego Dyrektora E-Commerce.

  Czytaj więcej

 • 2020-04-07

  Employer branding – budowanie silnej marki pracodawcy

   

  Employer branding jest niezwykle ważny w czasach kryzysu. Marta Komorowska – HR Business Partner w magazynie Hotelarz pisze o tym jak stworzyć silną markę pracodawcy.

  Czytaj więcej

 • 2020-04-06

  Polskie hotelarstwo w dobie koronawirusa Covid-19

   

  Koronawirus Covid-19 ma ogromny wspływ na światową gospodarkę. O tym jakie zmiany nastąpiły na rynku hotelarskim opowiedział Prezes Zarządu Andrzej Wójcik w najnowszym numerze magazynu Hotelarz.

  Czytaj więcej

 • 2020-02-25

  Inwestycja VILLA ANTONIUK – kolejny projekt w Grupie Kapitałowej Satoria Group

   

  Działająca w ramach Grupy Kapitałowej SATORIA Group, Spółka BiaVita Development z siedzibą w Białymstoku rozpoczyna, na działce zlokalizowanej w Białymstoku przy ulicy Antoniuk Fabryczny, realizację inwestycji Villa Antoniuk.

  Czytaj więcej

 • 2020-02-17

  Finał konkursu “Kuchnia polska z pomysłem” już 19 marca

   

  Z przyjemnością informujemy, że zakończył się I etap konkursu „Kuchnia polska z pomysłem”.

  Czytaj więcej

 • 2020-02-12

  Jaki był rok 2019? Jaki będzie 2020?

   

  Magazyn Hotelarz zapytał profesjonalistów polskiego hotelarstwa o ich opinię i ocenę rynku. Wśród ekspertów Rafał Burski – Dyrektor E-commerce Satoria Group.

  Czytaj więcej

 • 2020-02-10

  “Kuchnia polska z pomysłem” – konkurs kulinarny

   

  Wspieramy rozwój młodych talentów i poszukujemy nowych mistrzów kuchni! W tym roku zostaliśmy współorganizatorem I edycji mazowieckiego konkursu „Kuchnia polska z pomysłem”.

  Czytaj więcej

 • 2020-02-10

  Certyfikat Dobrego Pracodawcy

   

  Satoria Group uzyskała certyfikat Dobrego Pracodawcy przyznawany w ramach ogólnopolskiego programu realizowanego przez Kiwi Jobs i Absolvent, które pośredniczą w procesach rekrutacyjnych.Czytaj więcej

 • 2020-01-16

  Satoria Group wspiera WOŚP

   

  Dziękujemy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy za zaproszenie do studia oraz wyjątkowy prezent – to wspaniałe wyróżnienie dla nas. W studiu w niedzielę obecny był Michał Świgost – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, jako przedstawiciel Satoria Group.

  Czytaj więcej

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.