Aktualności

 • 2022-12-20

  Życzenia świąteczne od Satoria Group!

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Państwu  życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności! Nadchodzący Rok 2023 niech przyniesie same sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym.

   

  Czytaj więcej

 • 2022-12-06

  Charytatywny koncert dla Wojtka

  Dzielimy się dobrem. Nasi Pracownicy wspierają KONCERT DLA WOJTKA.

  Czytaj więcej

 • 2022-10-04

  Msza Św. Żałobna ś.p. Lecha Fronckiela odbędzie się dnia 7 października 2022 r. (piątek) o godz. 13.00 w kościele p.w. Niepokalanego Poczęcia N.M.P. w Nieporęcie, plac Wolności 3, po której nastąpi odprowadzenie i pochówek na cmentarzu parafialnym.

  Czytaj więcej

 • 2022-09-27

  Zapraszamy na Hotel Trends Poland&CEE

  Andrzej Wójcik – CEO Satoria Group oraz VHM Hotel Management będzie uczestniczył w panelu finansowym: Wpływ kosztów finansowania na opłacalność funkcjonowania hotelu.

  Czytaj więcej

 • 2022-07-25

  o3Hotel oficjalnym hotelem turniejowym BNP Paribas Poland Open

  Nasz o3Hotel został oficjalnym hotelem turniejowym BNP Paribas Poland Open! Z ogromną przyjemnością gościmy tak wspaniałe zawodniczki, które są już w Warszawie i rozpoczęły treningi na kortach.

  Czytaj więcej

 • 2022-07-20

  BellaBot i HolaBot w o3Eat

  Z wielką przyjemnością oznajmiamy, że dzięki współpracy z LSI SOFTWARE, który jest generalnym dystrybutorem robotów PUDU w Polsce – jesteśmy pierwszym hotelem w Polsce, który do swojego uśmiechniętego oraz pełnego energii zespołu przyjął dwa roboty: BellaBot & HolaBot! 

  Czytaj więcej

 • 2022-06-24

  10 tys. noclegów dla uchodźców z Ukrainy w ramach programu “Witamy i pomagamy – noclegi”

  Nasze hotele biorą udział w programie „Witamy i pomagamy – noclegi”. Fundacja Biedronki zapewniła prawie 10 tys. noclegów dla uchodźców z Ukrainy.

  Czytaj więcej

 • 2022-06-10

  Best Western Plus Kraków Old Town z nagrodą TripAdvisor Travellers’ Choice w 2022 roku !

  Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasz obiekt został wyróżniony nagrodą TripAdvisor Travellers’ Choice w 2022 roku! Wyróżnienie takie otrzymują obiekty regularnie otrzymujące dużą liczbę świetnych recenzji gości w serwisie Tripadvisor. Zwycięzcy nagrody Travelers ‘Choice należą do 10% najlepszych obiektów na stronie Tripadvisor. Dlaczego ta nagroda jest ważna?

  Czytaj więcej

 • 2022-05-10

  Hampton by Hilton Gdańsk Old Town z nagrodą Hilton Award of Excellence

  Z wielką przyjemnością możemy poinformować, że sieć Hilton uhonorowała hotel Hampton by Hilton Gdańsk Old Town nagrodą Hilton Award of Excellence! Nagroda Hilton Award of Excellence stanowi jedno z trzech rocznych wyróżnień sieci zaraz obok Connie Award oraz Conrad Achievement Award.

  Czytaj więcej

 • 2022-04-21

  Życzenia Wielkanocne

   

  Wszystkim Naszym Przyjaciołom z Ukrainy i ich Rodzinom w prawosławną Wielkanoc życzymy przede wszystkim pokoju. Niech zwycięży dobro i miłość!

  Czytaj więcej

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.