Aktualności

 • 2022-09-27

  Zapraszamy na Hotel Trends Poland&CEE

  Andrzej Wójcik – CEO Satoria Group oraz VHM Hotel Management będzie uczestniczył w panelu finansowym: Wpływ kosztów finansowania na opłacalność funkcjonowania hotelu.

  Czytaj więcej

 • 2022-07-25

  o3Hotel oficjalnym hotelem turniejowym BNP Paribas Poland Open

  Nasz o3Hotel został oficjalnym hotelem turniejowym BNP Paribas Poland Open! Z ogromną przyjemnością gościmy tak wspaniałe zawodniczki, które są już w Warszawie i rozpoczęły treningi na kortach.

  Czytaj więcej

 • 2022-07-20

  BellaBot i HolaBot w o3Eat

  Z wielką przyjemnością oznajmiamy, że dzięki współpracy z LSI SOFTWARE, który jest generalnym dystrybutorem robotów PUDU w Polsce – jesteśmy pierwszym hotelem w Polsce, który do swojego uśmiechniętego oraz pełnego energii zespołu przyjął dwa roboty: BellaBot & HolaBot! 

  Czytaj więcej

 • 2022-06-24

  10 tys. noclegów dla uchodźców z Ukrainy w ramach programu “Witamy i pomagamy – noclegi”

  Nasze hotele biorą udział w programie „Witamy i pomagamy – noclegi”. Fundacja Biedronki zapewniła prawie 10 tys. noclegów dla uchodźców z Ukrainy.

  Czytaj więcej

 • 2022-06-10

  Best Western Plus Kraków Old Town z nagrodą TripAdvisor Travellers’ Choice w 2022 roku !

  Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasz obiekt został wyróżniony nagrodą TripAdvisor Travellers’ Choice w 2022 roku! Wyróżnienie takie otrzymują obiekty regularnie otrzymujące dużą liczbę świetnych recenzji gości w serwisie Tripadvisor. Zwycięzcy nagrody Travelers ‘Choice należą do 10% najlepszych obiektów na stronie Tripadvisor. Dlaczego ta nagroda jest ważna?

  Czytaj więcej

 • 2022-05-10

  Hampton by Hilton Gdańsk Old Town z nagrodą Hilton Award of Excellence

  Z wielką przyjemnością możemy poinformować, że sieć Hilton uhonorowała hotel Hampton by Hilton Gdańsk Old Town nagrodą Hilton Award of Excellence! Nagroda Hilton Award of Excellence stanowi jedno z trzech rocznych wyróżnień sieci zaraz obok Connie Award oraz Conrad Achievement Award.

  Czytaj więcej

 • 2022-04-21

  Życzenia Wielkanocne

   

  Wszystkim Naszym Przyjaciołom z Ukrainy i ich Rodzinom w prawosławną Wielkanoc życzymy przede wszystkim pokoju. Niech zwycięży dobro i miłość!

  Czytaj więcej

 • 2022-04-14

  Życzenia Wielkanocne

   

  Życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych rodzinnego ciepła i spokoju!

 • 2022-04-08

  Nowy Dyrektor Hoteli O3, Best Western Portos oraz Start Hotel Aramis

   

  Z przyjemnością informujemy, że stanowisko Dyrektora Hoteli O3, Best Western Portos oraz Start Hotel Aramis objął Pan Krzysztof Staszewski!

  Czytaj więcej

 • 2022-03-16

  Konkurs „Smaki Podlasia”

   

  12 marca 2022 r. w II edycji konkursu „Smaki Podlasia” uczestniczyli Wiktoria Długosz i Kamil Rogoziński z Best Western Hotel Felix.

  Czytaj więcej

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.