Aktualności

 • 2020-08-21

  Aktualizacja dotycząca koronawirusa – zapewnienie bezpieczeństwa podczas bieżącej działalności SATORIA Group SA II Coronavirus update: ensuring safety during the current activity of SATORIA Group SA

   

  Pragniemy poinformować o środkach zapobiegawczych, które wdrożyliśmy w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19), a także zapewnić, że bieżąca działalność naszej firmy odbywa się w sposób prawidłowy.

  Czytaj więcej

 • 2020-08-17

  Siejemy łąki kwietne

   

  Dbamy o przyrodę, bo jesteśmy jej częścią.

  Czytaj więcej

 • 2020-06-18

  Wspieramy niepełnosprawnych

  Wiemy, że wielkie zmiany zaczynają się od działań tu i teraz, dlatego bierzemy udział w inicjatywach lokalnych. Jedną z nich jest Ulica Integracyjna – coroczny festyn na Woli, w sąsiedztwie dawnej siedziby Spółki (obecnie Biura24.pl).

  Czytaj więcej

 • 2020-06-12

  Pamiętamy o Seniorach

   

  Aktywnie wspieramy organizacje charytatywne.

  Czytaj więcej

 • 2020-05-28

  Szkolimy przyszłych pasjonatów gastronomii

   

  Nasi pracownicy to najwspanialsi inspiratorzy – podejmują się niesamowitych działań, które zmieniają losy wielu osób.

  Czytaj więcej

 • 2020-04-22

  Dbamy o ptaki i owady

   

  Wiemy, że znaczenie ma każda pomoc, również dla tych najmniejszych, którzy nie mają jak się odwdzięczyć. Kajetan Królikowski – Kierownik Restauracji Best Western Hotel Felix, po raz kolejny otworzył obiekty dla wyjątkowych, skrzydlatych gości.

  Czytaj więcej

 • 2020-04-08

  Spełniło się chińskie przekleństwo

   

  W najnowszym numerze magazynu Hotelarz analiza rynku hotelarskiego i prognoza na najbliższy niepewny okres przygotowana przez Rafała Burskiego Dyrektora E-Commerce.

  Czytaj więcej

 • 2020-04-07

  Employer branding – budowanie silnej marki pracodawcy

   

  Employer branding jest niezwykle ważny w czasach kryzysu. Marta Komorowska – HR Business Partner w magazynie Hotelarz pisze o tym jak stworzyć silną markę pracodawcy.

  Czytaj więcej

 • 2020-04-06

  Polskie hotelarstwo w dobie koronawirusa Covid-19

   

  Koronawirus Covid-19 ma ogromny wspływ na światową gospodarkę. O tym jakie zmiany nastąpiły na rynku hotelarskim opowiedział Prezes Zarządu Andrzej Wójcik w najnowszym numerze magazynu Hotelarz.

  Czytaj więcej

 • 2020-03-20

  Szyjemy maseczki i walczymy z pandemią

   

  Marzena Cyrankowska – Manager BW Hotel Portos wie, że w nagłych sytuacjach liczy się czas reakcji i kreatywne podejście do pojawiających się wyzwań.

  Czytaj więcej

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.