Kompetencje i obszary działalności spółki SATORIA Group SA

Zapraszamy do zapoznania się z obszarem kompetencji i formami działalności spółki SATORIA Group SA. Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane przez nas kompetencje realizowane były na najwyższym, międzynarodowym poziomie.

Usługi hotelowe

SATORIA Group S.A. to firma o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku usług hotelarsko-konferencyjnych. Zapraszamy do naszych hoteli, gdzie profesjonalną obsługę łączymy z troską o każdego z naszych klientów. Staramy się zapewnić naszym gościom warunki, które sprawią, że powrócą do nas za każdym razem, gdy wyruszą po raz kolejny w drogę. Oferujemy różnorodną bazę noclegową: od hoteli ekonomicznych typu budget poprzez hotele miejskie biznesowe (midscale) , zapewniając w każdym z obiektów również wysoki poziom świadczonych usług.

Usługi konferencyjne

W obiektach należących do SATORIA Group SA znajdą Państwo znakomite warunki do prowadzenia spotkań biznesowych. Zapewniamy nowoczesne zaplecze, profesjonalną obsługę i dogodne lokalizacje na terenie całego kraju. Organizujemy: konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Oferujemy także usługi cateringowe oraz kompleksową logistykę, związaną z organizacją i obsługą imprez konferencyjnych.

Wynajem powierzchni biurowych

SATORIA Group SA posiada do wynajęcia powierzchnie biurowe i magazynowe w Warszawie o łącznej powierzchni ponad 20 tys. m2, zlokalizowane na warszawskiej Woli.

Usługi sanatoryjne

SATORIA Group świadczy usługi stacjonarnego lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji medycznej, organizowania turnusów rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych oraz pobytów wypoczynkowych.

Zarządzanie

Spółka zarządza hotelami działającymi pod międzynarodowymi markami. Efektywne zarządzanie obiektem sieciowym to warunek wypracowania jak najkrótszego okresu zwrotu z danej inwestycji. SATORIA Group SA wykorzystując wieloletnie doświadczenie swojego zespołu w zakresie zarządzania ponad 1.500 pokojami hotelowymi, zapewnia profesjonalną obsługę jako operator hotelowy sieci międzynarodowych. Dotyczy to zarówno fazy uruchomienia hotelu, wstępnego okresu jego funkcjonowania oraz całego czasu trwania umowy franczyzowej. Obejmuje swym zakresem pełen wachlarz usług obejmujących m.in. rekrutację personelu, przeprowadzanie szkoleń dla pracowników poszczególnych działów, tworzenie i realizację efektywnej strategii sprzedażowo-marketingowej hotelu oraz kontrolę kosztów w hotelu i gastronomii.

Doradztwo

Nie musisz znać się na hotelarstwie, chętnie pomożemy przy Twoim projekcie. SATORIA Group SA zapewnia wszechstronne podejście do projektu: poczynając od bardzo szczegółowej analizy projektów architektonicznych w odniesieniu do standardów, czy też wymogów danej sieci, angażując efektywne wykorzystanie przewidzianej na hotel powierzchni oraz wypracowując optymalne rozwiązania odpowiadające oczekiwaniom inwestorskim.

Dzierżawa

Masz świetną lokalizację? Wybuduj hotel spełniający światowe standardy i wydzierżaw go nam. W przypadku projektów hotelowych, zlokalizowanych w centrach miast, SATORIA Group SA jest gotowa do wydzierżawienia wykończonych „pod klucz” obiektów, tak by mogły one działać w ramach międzynarodowej sieci hotelarskiej. Wymaga to uczestnictwa spółki w procesie powstawania hotelu, tak by spełniał on wszystkie, ustanowione przez daną sieć standardy. Gwarancja dzierżawy umożliwia tym samym inwestorowi, podjęcie starań uzyskania stosownego finansowania dla projektu.

Franczyzna

Jak się do tego zabrać? Jaką spółkę wybrać? Zaufaj profesjonalistom i zgłoś się do nas. Jaką markę wybrać? Szczegółowa analiza finansowa przygotowana przez specjalistów SATORIA Group SA, uwzględniająca rekomendowane dla danego obiektu marki sieci międzynarodowych, pozwala realnie ocenić szanse powodzenia planowanej inwestycji. Wraz ze Studium Wykonalności stanowi ona podstawę rozpoczęcia danego projektu. Prowadząc negocjacje z wybraną siecią przyświeca nam przede wszystkim jeden cel: osiągnięcie jak najkorzystniejszych dla inwestora warunków współpracy, pozwalających na wypracowanie jak najkrótszego okresu zwrotu z danej inwestycji.

Budowa

Prowadzenie inwestycji hotelowej od planu do otwarcia. Udział SATORIA Group SA przy realizacji danej inwestycji, wsparta pełnym nadzorem oraz koordynacją, zwłaszcza z działami technicznymi międzynarodowych sieci hotelarskich, stanowi istotną gwarancję, że SATORIA Group SA skutecznie przygotuje hotel do efektywnego funkcjonowania operacyjnego.

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.