2024-06-18

Best Western Plus Kraków Old Town z prestiżowym wyróżnieniem TripAdvisor!

 

Jest nam niezwykle miło ogłosić, że Hotel Best Western Plus Kraków Old Town został wyróżniony nagrodą TripAdvisor Travelers’ Choice Award 2024, co jest dla nas ogromnym zaszczytem i dowodem na nasze zaangażowanie w dostarczanie wyjątkowych wrażeń naszym gościom.

Nagroda Travelers’ Choice Award, dawniej znana jako Certificate of Excellence, jest przyznawana firmom, które konsekwentnie dostarczają niezapomnianych wrażeń podróżnym na całym świecie, zdobywając świetne recenzje podróżnych w serwisie Tripadvisor w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Znalezienie się w gronie 10% najlepszych firm na TripAdvisor to ogromne wyróżnienie, które z pewnością wpłynie pozytywnie na nasze przyszłe wyniki biznesowe.

Jesteśmy bardzo dumni, że nasz hotel znalazł się na tej liście wśród 23 innych obiektów, które zdobyły to prestiżowe osiągnięcie w naszym regionie EMEA.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego hotelu i doświadczenia wyjątkowej gościnności, która została tak wysoko oceniona przez naszych gości.

Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi za pasję, profesjonalizm oraz wyjątkowy serwis umożliwiające dostarczanie gościom tylko wyjątkowych doświadczeń. Raz jeszcze gratulujemy i dziękujemy za Wasze wsparcie!

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.