2024-01-29

Nowy kierunek – Świnoujście: najnowsza inwestycja VHM Hotel Management

 

Satoria Group z radością ogłasza najnowszy nabytek w szybko rozwijającym się portfolio spółki VHM Hotel Management – Hampton by Hilton w Świnoujściu!

Ten nowoczesny, 104-pokojowy hotel, otwarty w 2012 roku, teraz wzbogaca nasze portfolio. Zlokalizowany w strategicznym punkcie Świnoujścia, hotel oferuje wyjątkowe połączenie lokalizacji w centrum miasta z bliskością do głównych punktów komunikacyjnych. Jego przejęcie od Grupy Kapitałowej PBG, to kolejny krok w naszym ciągłym dążeniu do doskonałości.

Nasza firma kontynuuje ekspansję i rozwija swoją obecność na rynku hotelarskim. Andrzej Wójcik, Prezes Satoria Group, podkreśla:

“Jest to już czwarty Hampton by Hilton w naszej Grupie. Nad transakcją pracowaliśmy dłuższy czas. Styczeń przyniósł finał. Obiekt przejęty jest już przez nowego operatora. Teraz czeka nas optymalizacja działalności operacyjnej hotelu oraz wkrótce planujemy nakłady na jego modernizację. Celem jest zdecydowana poprawa pozycji hotelu na rynku, który ma w naszej ocenie duży potencjał rozwoju. “

Pod skrzydłami VHM Hotel Management planujemy wnieść nowe życie w ten obiekt, zapewniając Gościom jeszcze wyższy standard usług i wyjątkowe doświadczenia. Zapraszamy do odwiedzenia nas i odkrycia uroków Hampton by Hilton w Świnoujściu!

 

Link do artykułu: https://www.e-hotelarz.pl/artykul/97828/satoria-group-kupila-hotel-hampton-by-hilton-swinoujscie/

 

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.