2020-01-16

Satoria Group wspiera WOŚP

 

Dziękujemy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy za zaproszenie do studia oraz wyjątkowy prezent – to wspaniałe wyróżnienie dla nas. W studiu w niedzielę obecny był Michał Świgost – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, jako przedstawiciel Satoria Group.

Współdzielił niesamowitą atmosferę jaka towarzyszyła uczestnikom spotkania w studiu na Pl. Teatralnym. Obecne były różne grupy zawodowe, sportowcy, ale też amatorzy. Wszyscy chcieli być tam i pokazać, że aktywnie wspierają akcję nie tylko przez jeden dzień ale przez cały rok.

 

„Jurek Owsiak musi dokonać cudów łącząc się z różnymi stronami Polski na żywo. Czuć było, że Fundacja WOŚP ma to wszystko przygotowane i zapięta na ostatni guzik.

Widziałem odrestaurowany, stary motocykl, który z bezwartościowej ruiny stał się znów wspaniałym czerwonym błyszczącym pojazdem gotowym do drogi. Zapierał dech w piersiach i był to niesamowicie motywujący widok. Czuć było w studiu, że każdy z osobna i wszyscy razem solidarnie ponad podziałami chcą pomóc i być razem.

Jesteśmy dumni, że możemy małym i dużym członkom organizacji dać to co w hotelarstwie mamy najważniejsze… gościnność. Ufamy że dzięki nam choć przez chwilę mogli odpocząć w trakcie przygotowań i w tym wielkim dniu. Jesteśmy przekonani, że tak zrobili wszyscy hotelarze w całej Polsce”.

Michał Świgost – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Satoria Group

 

Tak jak w tym roku również w przyszłym planujemy stać się znów częścią tej wyjątkowej akcji.

 

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.