2022-03-03

Satoria Group przyjmuje uchodźców z Ukrainy

 

Od momentu wybuchu wojny na Ukrainie jesteśmy solidarni z Ukrainą i włączamy się w działania mające na celu pomoc i wsparcie.

Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie i konkretną pomoc materialną dla ukraińskich rodzin naszych pracowników. Reagujemy według opracowanego planu i staramy się do każdego podchodzić indywidualnie. Jeśli zachodzi taka potrzeba pomagamy w zakwaterowaniu i oferujemy wsparcie materialne. Nikogo nie pozostawiamy samemu sobie.

Blisko współpracujemy z  Urzędem Miasta w partnerstwie z firmą Capital Park. Razem z powołaną  grupą koordynatorów dokładamy wszelkich starań, aby przy kooperacji z naszymi partnerami efektywnie pomóc tym, którzy tej pomocy aktualnie potrzebują najbardziej. Ponadto jesteśmy w bieżącym kontakcie z Warszawską Organizacją Turystyczną, aby wypracować wspólny kierunek pomocy razem z jej wszystkimi aktywnymi członkami. Oczywiście, pozostajemy w kontakcie z Biurem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UM Warszawa w sprawie pilnych potrzeb noclegowych. Nasze aktualne zasoby pomocowe tylko w samej Warszawie to nawet 6 tysięcy noclegów miesięcznie.

Nasze bezpośrednie działania to również zbiórki pomocowe organizowane przez pracowników i przyjaciół Satoria Group, czego przykładem jest akcja organizowana dla studentów jadących bronić Kijowa. Na parkingu przed naszym hotelem, Best Western Portos przy ulicy Mangalia 3 zbieramy dla nich  najpotrzebniejsze artykuły.

W związku z ostatnimi wydarzeniami na Ukrainie nie możemy pozostać obojętni ! Już teraz nasze wsparcie może zmienić los Ukraińców, którzy zostali dotknięci wrogimi działaniami Rosji !

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.