2022-03-02

Sieć Hilton otworzyła nowy Hotel Hampton by Hilton w Białymstoku

2 marca 2022 roku nastąpiło długo wyczekiwane otwarcie pierwszego hotelu międzynarodowej sieci HILTON w stolicy Podlasia.

 

W samym centrum miasta, w cichym zakątku reprezentacyjnej ulicy Lipowej otwarty został pierwszy na Podlasiu hotel Hampton by Hilton w Białymstoku. Trzygwiazdkowy hotel wybudowany przez Rogowski Development, zarządzany przez VHM Hotel Management, zajmuje 5-piętrowy budynek. Oferuje 122 komfortowe pokoje, sale konferencyjne, restaurację à la carte oraz bar, studio fitness i podziemny parking.

Wyśmienite położenie hotelu, w odległości kilkuminutowego spaceru od miejskiego rynku, a także niedaleko najważniejszych urzędów i instytucji, sprawia, że Hampton by Hilton Białystok zapewnia doskonałe warunki zarówno dla gości biznesowych, jak i turystów odwiedzających stolicę Podlasia.

Wnętrza zaprojektowano w nowoczesnym i jasnym stylu, zgodnie z najnowszymi trendami łączenia przestrzeni do pracy i wypoczynku. Delikatne akcenty dekoracyjne nawiązują do najciekawszych zabytków Białegostoku oraz przyrodniczej i kulturowej różnorodności regionu.

Otwarcie pierwszego hotelu naszej sieci na Podlasiu niezmiernie nas cieszy. Jest to dla nas potwierdzenie, że wypracowany przez markę Hilton model współpracy budzi zaufanie na rynku. Jak zawsze dołożymy wszelkich starań, by nowy hotel w Białymstoku spełnił oczekiwania wszystkich odwiedzających nas Gości – mówi Daniel Sobkowiak, dyrektor generalny hotelu.

Jesteśmy dumni, że hotel Hampton by Hilton Białystok, obok Hampton by Hilton Old Town Gdańsk oraz Hampton by Hilton Olsztyn, dołączy do portfolio obiektów marki Hilton zarządzanych przez VHM Hotel Management. Tym bardziej że jest to nasze trzecie otwarcie hotelu w dobie pandemii – dodał Wojciech Popis, wiceprezes zarządu VHM Hotel Management.

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.