2023-12-11

Kulinarna pasja Piotra Wielgo w „Pytaniu na Śniadanie”

 

Piotr Wielgo: innowacja w tradycyjnych przepisach w „Pytaniu na Śniadanie”.

 

Mamy zaszczyt przedstawić Piotra Wielgo, utalentowanego Szefa Kuchni naszej restauracji Nova Hotelu Felix. Jesteśmy niezmiernie dumni z jego udziału w programie “Pytanie na Śniadanie” na antenie TVP2, gdzie zaprezentował się jako wyjątkowy Szef Kuchni o niezrównanych umiejętnościach.

 

W trakcie swojego pierwszego wystąpienia w programie Piotr Wielgo przygotował dania tematyczne, które wzbudziły zachwyt widzów. Podzielił się również swoimi cennymi przepisami, włączając w nie zdrowe składniki i inspiracje na nietypowe słodkości. To doskonały dowód na to, że można cieszyć się słodyczami i dbać o zdrową dietę jednocześnie.

Link do programu: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/74091858/slodko-i-zdrowo-czyli-ciasta-z-dodatkiem-warzyw?fbclid=IwAR3fLwOHvda_2ldajYtTO6kfwlO0lC_eICwTXWav05EsRZBjyQ7XNSzRWVM

 

Drugie wystąpienie Piotra Wielgo było pełne świątecznego uroku, gdy Szef Kuchni przygotował wypieki w kształcie choinek. To proste i szybkie dania, które doskonale nadają się na Boże Narodzenie, a także na Mikołajki. Piotr udowodnił, że kulinarna magia może być nie tylko smaczna, ale także kreatywna.

Link do programu: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/74569415/mikolajowe-wypieki-w-ksztalcie-choinek

 

Zapraszamy do obejrzenia tych inspirujących wystąpień!

 

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.