2023-10-26

Hubert Woźnica – Szef Kuchni o3Eat & Bar

 

Przedstawiamy najnowsze sukcesy Szefa Kuchni naszej restauracji o3Eat & Bar – Huberta Woźnicy.

 

Z radością i dumą pragniemy podzielić się z Wami fantastycznymi informacjami! Nasz utalentowany Szef Kuchni, Hubert Woźnica, kolejny raz zachwycił widzów i gości programu “Pytanie na Śniadanie“. W programie Hubert zaprezentował szereg przepysznych dań, z borowikami w roli głównej.

Link: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/73653847/borowik-krol-wsrod-grzybow

 

Szef Kuchni zaskoczył wszystkich swoimi umiejętnościami przygotowując placki ziemniaczane z sosem borowikowym, zupę grzybową na borowikach oraz wolno pieczoną polędwiczkę na duszonych borowikach z cebulą. Ale to nie wszystko!

To nie jedyna okazja, podczas której Hubert Woźnica mógł podzielić się swoją pasją i wiedzą kulinarną. Wcześniej Szef Kuchni opowiadał widzom “Pytania na Śniadanie” o swoich przepisach na dania z suszonymi śliwkami, które z pewnością zainspirują każdego miłośnika dobrego jedzenia.

Link: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/73418487/suszone-sliwki-na-slodko-i-wytrawnie?fbclid=IwAR2xbn0DhCTsxeDYL9lhNbHDJKLqrAQByzXyWKhsqk3UwFksq0K7C3g7m18

 

Latem Hubert zaprezentował swój sekretny przepis na sernik, którego można było sezonowo skosztować w o3Eat & Bar. Cały program był kręcony w naszej restauracji, zapraszamy do obejrzenia programu od 13-tej minuty.

Link: https://www.tvp.info/71186067/30072023-1730?fbclid=IwAR0t0CepPDLrQRg7jv3fUmAi40EVfgaiYCfsbOq5pQaIjEAqQTYIuSJrrLs

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wszystkich odcinków, czerpania inspiracji z kulinarnego geniuszu Huberta Woźnicy i oczywiście do odwiedzenia naszej restauracji o3Eat & Bar, aby przekonać się na własne oczy o jego niezwykłych umiejętnościach. Do zobaczenia!

 

 

 

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.