2018-12-07

Kino Kameralne Cafe w Hampton By Hilton Gdańsk Old Town

W naszym gdańskim obiekcie Hampton by Hilton Gdańsk Old Town wystartowało Kino Kameralne Cafe, które podtrzymuje wieloletnią historię tego budynku.

25 listopada 2018 roku w hotelowych, zabytkowych podziemiach odbył się pierwszy seans w nowym, niezależnym kinie. Kino Kameralne Cafe podtrzymuje wieloletnią historię budynku w którym przed laty mieściło się znane gdańszczanom kino Neptun.
Wejście znajduje się od naroża budynku hotelu na ul. Lektykarskiej.

Sala kinowa mieści obecnie 48 osób. Goście zasiąść mogą w wygodnych, odrestaurowanych fotelach z dawnego kina Neptun. A zabytkowy, średniowieczny strop sali kinowej dodaje miejscu dawnego uroku. Obok doznań filmowych wszyscy odwiedzający kino mogą skorzystać również z usług kawiarni.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z oferty kina, które wyświetlać będzie najlepsze niezależne produkcje. Więcej informacji jak i repertuar znajdą Państwo tutaj: http://www.kinokameralnecafe.pl/

Przypominamy również, że Hampton By Hilton Gdańsk Old Town startuje w konkursie “Hotel z Pomysłem”. Zachęcamy do oddawania głosów na nasz wyjątkowy obiekt.

Głos można oddać klikając tutaj.

 

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.