2018-11-16

HOTEL TRENDS POLAND & CEE 2018

Już 26-27 listopada w warszawskim hotelu Sofitel odbędzie się konferencja HOTEL TRENDS POLAND & CEE 2018 – jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży hotelarskiej w tej części Europy.


Wśród ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą i opiniami na temat rynku, znaleźli się Mariusz Kubala, dyrektor Operacyjny ds. Hoteli oraz Członek Zarządu SATORIA Group SA oraz Wojciech Popis Wiceprezes VHM Hotel Management.

 

HOTEL TRENDS POLAND & CEE jest wyjątkowym wydarzeniem. Dwudniowa konferencja zgromadzi wokół siebie ponad 400 uczestników związanych z branżą hotelarską. 70 prelegentów w trakcie prezentacji, warsztatów oraz paneli dyskusyjnych podzieli się z audytorium najnowszymi danymi dotyczącymi branży, a także własnymi doświadczeniami oraz wiedzą na temat rynku. To idealna okazja do spotkań i rozmów biznesowych na najwyższym poziomie.

 

Pierwszego dnia w trakcie panelu dyskusyjnego „Dzierżawa – gwarancja sukcesu czy źródło przyszłych problemów?” usłyszą Państwo opinie Wojciecha Popisa na temat dzierżawy nieruchomości oraz aspektów płynących z tego rozwiązania.

Wojciech Popis posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania, sprzedaży i marketingu. Związany z branżą hotelarską od prawie 10 lat, szczególnie w zakresie projektów sieciowych funkcjonujących pod międzynarodowymi markami. W spółce VHM Hotel Management od roku 2011 gdzie zajmuje się głównie tematyką pozyskiwania franczyz, umowami dzierżawy i zarządzania.
Do tej pory spółka VHM Hotel Management podpisała umowy dzierżawy i franczyzy na hotele Hampton by Hilton w Gdańsku, Łodzi i Olsztynie oraz Holiday Inn Warszawa West Station.

 

 

Mariusz KubalaDrugiego dnia Mariusz Kubala zasiądzie jako panelista w trakcie dyskusji pod tytułem „Strategie inwestycyjne w hotelarstwie”. W trakcie rozmowy poruszone zostaną tematy związane z portfelem inwestycyjnym firm oraz atrakcyjnością rynków i lokalizacji pod potencjalne inwestycje.

Mariusz Kubala – Członek Zarządu, Satoria Group, posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. W spółce Satoria Group SA od 2007, obecnie pełni funkcję Dyrektora Operacyjnego ds. Hoteli oraz Członka Zarządu będąc odpowiedzialnym za nadzór nad operacyjnym funkcjonowaniem hoteli grupy jak również za współtworzenie strategii handlowej i rozwojowej firmy. Pełni również funkcję członka zarządu w spółce VHM Hotel Management powołanej do zarządzania hotelami pod międzynarodowymi markami.

 

 

 

 

Zapraszamy Państwa do wysłuchania Wojciecha Popisa oraz Mariusza Kubali w trakcie paneli dyskusyjnych.
Zachęcamy również do zapoznania się z całym programem wydarzenia, które znajdą Państwo klikając w ten link

 

 

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.