2020-02-25

Inwestycja VILLA ANTONIUK – kolejny projekt w Grupie Kapitałowej Satoria Group

 

Działająca w ramach Grupy Kapitałowej SATORIA Group, Spółka BiaVita Development z siedzibą w Białymstoku rozpoczyna, na działce zlokalizowanej w Białymstoku przy ulicy Antoniuk Fabryczny, realizację inwestycji Villa Antoniuk.

Inwestycja Villa Antoniuk zakłada budowę dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z lokalami usługowymi oraz z garażami podziemnymi obejmującej łącznie 82 mieszkania o powierzchni od 33 m2 do 89 m2, 3 lokale usługowe oraz 85 miejsc parkingowych. Łącznie ponad 5600 PUM. Wszystkie miejsca parkingowe wyposażone będą w instalację do ładowania samochodów elektrycznych.

Villa Antoniuk to kameralna nowoczesna zabudowa wielorodzinna. Usytuowana jest blisko terenów zielonych w północnej części Białegostoku. Projekt powstał z myślą o aktywnych osobach, które poszukują komfortowego miejsca dla siebie. Skierowany jest do osób, dla których ważna jest bliskość obiektów użyteczności publicznej, sklepów, obiektów sportowych, czy komunikacji miejskiej, ale równocześnie bliskość miejsc, w których można aktywnie spędzać czas, gdzie można się zrelaksować i zregenerować siły po pracy lub wybrać się z rodziną na spacer.

W dniu 15.01.2020 roku podpisana została umowa na Generalne Wykonawstwo inwestycji, po której nastąpiło przekazanie placu budowy oraz wydanie dla Wykonawcy polecenia rozpoczęcia budowy. Generalnym Wykonawcą inwestycji w drodze przetargu wybrana została firma R/S BUDOWNICTWO Robert Skrzypkowski z siedzibą w Białymstoku.

Zakończenie projektu planowane jest w sierpniu 2021 roku.

Zapraszamy do zakupu mieszkań w Białymstoku – klimatycznym miejscu w Zielonych Płucach Polski. Już niedługo rozpoczniemy sprzedaż mieszkań.

 

Podpisanie umowy na GW

Wizualizacja projektu Villa Antoniuk.

 

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.