2023-06-09

5 urodziny Hampton by Hilton Gdańsk Old Town

 

Z dumą obchodzimy 5. rocznicę otwarcia naszego Hampton by Hilton Gdańsk Old Town! Na przestrzeni pięciu lat stał się nieodłącznym elementem magicznego krajobrazu Starego Miasta w Gdańsku. Takie rocznice to doskonały moment, aby podsumować nasze osiągnięcia i z entuzjazmem spojrzeć w przyszłość.

Z tej okazji pragniemy podzielić się z Wami słowami naszego Prezesa, Andrzeja Wójcika:

“Ostatnie 5 lat to był okres wielu zmian i jednocześnie wyzwań w naszej branży.

Wystarczy wspomnieć, że rok 2018 i 2019 należały do jednych z lepszych w hotelarstwie z bardzo dobrymi wynikami. Potem mieliśmy Covid19 a teraz mamy wojnę za naszą wschodnią granicą. Do codziennych wyzwań związanych z prowadzeniem biznesu doszły czynniki zupełnie niespotykane. Dzisiaj mogę powiedzieć, że daliśmy radę jako branża – choć nie było łatwo. Jako spółka hotelarska, VHM Hotel Management, działająca w Grupie Satoria, w trakcie pandemii otworzyła kolejne hotele Hampton by Hilton Olsztyn i Hampton by Hilton Białystok. W grudniu ’21 rozpoczęliśmy zarządzanie kolejnym hotelem, tym razem pod marką Holiday Inn Dąbrowa Górnicza. Podpisaliśmy kolejne umowy na zarządzanie hotelami resortowymi.

Piąty rok działalności hotelu w Gdańsku utwierdza nas w przekonaniu, że dobry produkt w dobrej lokalizacji z profesjonalnym i zaangażowanym Zespołem radzi sobie w każdym czasie. Zresztą Gdańsk jest dzisiaj jedną z głównych polskich marek. Dotyczy to w dużej mierze przyjeżdżających z zagranicy, ale również z rynku polskiego. Jestem bardzo zadowolony, że VHM Hotel Management prowadzi hotel w tym mieście i to w takiej lokalizacji, z rozpoznawalną marką.

Jeżeli dołożymy do tego kluczowy element jakim jest nasz Zespół, pełen entuzjazmu, zaangażowania, zapewniający w pełni profesjonalną obsługę to mamy gotowy przepis na sukces. Nasi pracownicy z powodzeniem realizują Misję VHMHM, „wyprzedzać oczekiwania naszych Gości”.

Podsumowując powiem, że przed hotelarzami dalej wymagające czasy. Sytuacja ekonomiczna jest dynamiczna, z uwagą musimy ją śledzić i podejmować adekwatne decyzje biznesowe. Okres perturbacji jeszcze się nie skończył.”

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.