2022-06-24

10 tys. noclegów dla uchodźców z Ukrainy w ramach programu “Witamy i pomagamy – noclegi”

Nasze hotele biorą udział w programie „Witamy i pomagamy – noclegi”. Fundacja Biedronki zapewniła prawie 10 tys. noclegów dla uchodźców z Ukrainy.

Udzielając noclegu uchodźcom dajemy im możliwość nowego startu i wspieramy w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości – bez względu na to, czy planują pozostać tutaj na stałe, czy tylko na chwilę. Ukraińcy mając zapewniony dach nad głową, mogą skupić się na innych sprawach, znaleźć zatrudnienie, wysłać dzieci do placówek edukacyjnych. To pozwala im poczuć się u nas bezpiecznie i odzyskać choć odrobinę normalności

Michał Świgost Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

 

“Fundacja Biedronki powstała w kwietniu 2020 roku. Jej misją jest pomaganie najbardziej wrażliwym grupom społecznym, w szczególności seniorom. Fundacja podejmuje inicjatywy na rzecz przeciwdziałania ubóstwu, niedożywieniu, samotności i wykluczeniu społecznemu osób starszych. Fundacji Biedronki rozwija w partnerstwie z innymi organizacjami pomocowymi programy m.in. „Na codzienne zakupy” i „Karta Dobra”, w ramach których potrzebujący seniorzy otrzymują kartę na zakupy do sklepów Biedronka. To wsparcie pozwala beneficjentom lepiej się odżywiać – seniorzy spożywają więcej warzyw, owoców, nabiału i mięsa”.

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.