Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów

Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów
ul. Zdrojowa 3/5/7
16-300 Augustów
tel.: +48 87 643 28 71

e-mail: sanatorium.augustow@biavita.pl

http://sanatorium.augustow.pl/pl/

znajdź nas na Facebooku!

Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów to jedyny taki obiekt w województwie podlaskim, zlokalizowany w Augustowie, niecałe 3 km od centrum miasta, na terenie nazywanym „Zielonymi Płucami Polski”.

W 2017 roku sanatorium zostało rozbudowane i powiększyło zaplecze hotelowe i zabiegowe. Nowo wybudowany obiekt hotelowy posiada 54 klimatyzowane i nowocześnie zaprojektowane pokoje, co łącznie z obecnym budynkiem zapewnia 274 miejsc noclegowych w 141 pokojach hotelowych. Pokoje zostały zaaranżowane z myślą o najwyższym komforcie gości. Dodatkowo do dyspozycji gości oddano dwie sale restauracyjne oraz Cafe & Bar Nad Jeziorem, z którego okien rozpościera się malowniczy widok.

Na dwóch kondygnacjach całkowicie nowego Centrum Rehabilitacji można skorzystać z zabiegów leczniczych w zakresie profilaktyki zdrowotnej, leczenia schorzeń przewlekłych oraz rehabilitacji narządu ruchu, basenu rehabilitacyjnego z hydromasażami i kompleksem saun, a także z zabiegów rehabilitacji kardiologicznej.

Sanatorium specjalizuje się w leczeniu: choroby Raynauda, chorób ortopedyczno-urazowych, chorób reumatologicznych, chorób naczyń obwodowych, osteoporozy, podnoszeniu odporności.

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.