2018-02-02

Satoria pierwszą grupą hotelową z certyfikatem Chinese Tourist Welcome

Chinese Tourist Welcome

Polska coraz częściej wybierana jest przez chińskich turystów w podróżach do Europy. Według statystyk Polskiej Organizacji Turystycznej w pierwszych 11 miesiącach 2017 r. Polska została odwiedzona przez 124 tys Chińczyków. W porównaniu do roku poprzedniego przyrost ten wyniósł aż 50%.

Unia Europejska ogłosiła, że bieżący rok w turystyce poświęcony zostanie relacją Europy z Chinami. Działania UE w tym kierunku pozwolą na rozwój relacji i zwiększenie szans na kooperację biznesową firm. Ponad to Chiny stanowią największą na świecie siłę zakupową oraz największą gospodarką pod kątem współczynnika realnego PKB.

Wychodząc na przeciw trendom i zmianom zaoferowaliśmy swoim pracownikom program szkoleniowy, którego celem było właściwe zrozumienie i odpowiednia obsługa chińskich grup turystycznych oraz biznesowych.

Jesteśmy dumni z tego, że jako pierwsza grupa hotelowa w Polsce uzyskaliśmy certifikaty Chinese Tourist Welcome. Obserwujemy dynamiczny wzrost liczby chińskich gości przebywających w naszych hotelach, dlatego uważamy, że ważne jest, abyśmy dobrze rozumieli ich potrzeby. Chcielibyśmy dołożyć wszelkich starań, żeby poczuli się mile widziani i  aby zapewnić im przyjemny pobyt podczas wizyty w Polsce. 

Rafał Burski, dyrektor ds. e-commerce w Satoria Group.

Warsztat przeprowadzony został przez firmę Chinese Outbound Travel, która jest wyłącznym partnerem COTRI ( China Outbound Travel Research Institute) w Polsce.

Jeżeli poszukują Państwo hotelu przygotowanego do obsługi chińskich gości zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertkami ds. grup turystycznych:

Iwona Podoba

 

Renata Sobiesiak

 

 

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.