2017-10-19

Satoria Group SA wspiera zbiórkę na leczenie chorego Filipa

W dniu 19 października 2017 r. spółka dołączyła do akcji charytatywnej na rzecz ratowania życia małego chłopca w ramach aukcji prowadzonej w serwisie charytatywni.allegro.pl, który jest częścią Grupy Allegro.

Zbiórka jest zweryfikowana oraz realizowana przez portal siepomaga.pl, któremu przyświeca szczytna idea, łącząc w jednym miejscu ludzi i organizacje, które potrzebują pomocy z tymi, którzy są w stanie, chociażby drobną sumą wspierać tych najbardziej potrzebujących. Satoria Group SA przekazuje w ramach licytacji weekendowy pobyt dla dwóch osób w Best Western Hotel Felix ze śniadaniem oraz specjalną kolacją z menu przygotowanym przez wspaniałych szefów kuchni. Prowadzona licytacja to pierwsza tego typu kolacja dobroczynna w Best Western Hotel Felix.

„Dodatkowo goście będą mieli możliwość skosztowania wyjątkowych dań, które na oczach gości będą przygotowywali sami szefowie kuchni – a wszystko po to, aby wspólnie pomagać i inspirować do tego innych”- mówi Paweł Biskupski, Szef Kuchni w Best Western Hotel Felix.

„Nasz hotel z pełnym zaangażowaniem wspomaga zbiórkę na leczenie małego Filipa. To szlachetna inicjatywa, którą bez wahania wspieramy. Ufamy, że pomoże w ratowaniu Filipa, a licytacja uzyska jak najwyższą cenę!” – mówi Urszula Kwiatkowska, Dyrektor Best Western Hotel Felix.

„Spółka od samego początku swojego istnienia, czyli od ponad 20 lat, realizowała zadania, które są obecnie uznawane za element społecznej odpowiedzialności. Satoria Group SA zamierza zwiększać swoje zaangażowanie społeczne nie tylko poprzez działania charytatywne, ale także aktywnie angażując swoich pracowników w pomoc innym.” – mówi Michał Świgost, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu.

Filip miał 3 dni, kiedy powiedziano jego rodzicom, że umiera na nowotwór. Neuroblastoma to jeden z najbardziej złośliwych nowotworów dziecięcych, w przypadku Filipa odporny na chemię. W ostatnim czasie pojawiła się szansa na ratunek w niemieckiej klinice w Greifswaldzie, a szacowany koszt leczenia to ponad 400 tysięcy euro.

https://www.siepomaga.pl/filip-banas
http://charytatywni.allegro.pl/voucher-best-western-hotel-felix-i5235130

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.