2018-10-23

Recruiting Days Warszawa

19 października 2018 roku braliśmy udział w targach pracy „Recruiting Days” w Warszawie.

Wydarzenie, które cyklicznie organizowane jest przez HOTELCAREER skierowane jest do osób, które planują rozpocząć karierę w branży hotelowej, gastronomicznej lub turystycznej. Dlatego znaczącą większość osób odwiedzających targi stanowili uczniowie szkół gastronomiczno-hotelarskich z Warszawy i najbliższych okolic.
Jako jeden z 25 wystawców prezentowaliśmy możliwości pracy i rozwoju w ramach naszej spółki.

W trakcie dnia uczestnicy targów mogli spotkać się z dyrektorami, kierownikami oraz pracownikami naszych obiektów, którzy odpowiadali na ich wszystkie pytania oraz doradzali jakie kroki muszą zostać podjęte, aby ich kariera okazała się sukcesem.
Oprócz spotkań przy stoisku uczniowie szkół, mogli poznać historię kariery naszych pracowników w trakcie, krótkiej prezentacji pt.”Od juniora do dyrektora”, gdzie Adam Żygadło oraz Łukasz Gzowski (dyrektorzy naszych obiektów) przedstawili jak wyglądała ich historia kariery w hotelarstwie i gastronomii.

Pracę w naszej spółce można znaleźć nie tylko przez targi pracy w których uczestniczymy ale również przez zakładkę KARIERA, gdzie znaleźć mogą Państwo aktualne ogłoszenia o pracę – ZAPRASZAMY!

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.