2018-02-08

Pracownicy Satoria Group na warsztatach w Food Lab Studio

W największym wielofunkcyjnym studio kulinarnym w Polsce działającym pod nazwą Food Lab Studio oferującym praktyczne szkolenia z branży gastronomicznej odbyły się warsztaty dla pracowników Satoria Group.

Klienci coraz większą wagę przykładają do menu oferowanego w hotelach, dlatego trend zacieśniania współpracy między dostawcami a gastronomią coraz bardziej wpisuje się aktywne artykułowanie wobec tych pierwszych swoich potrzeb przez szefów kuchni. Dzień warsztatowy w miejscu, które łączy specjalistów z branży gastronomicznej, edukuje, rozbudza pasję i pozwala czerpać radość z otoczenia, w którym przebywamy to prawdziwa uczta zmysłów w najlepszym wydaniu, która pozwoli w przyszłości dobrze ukierunkować się na potrzeby klientów naszych restauracji hotelowych w grupie kapitałowej Satoria Group SA.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez firmę Bounduelle a warsztaty poprowadził Jurek Sobieniak, który jest współautorem projektu modernizacji restauracji wagonowych spółki Wars na terenie Polski. Był szefem kuchni warszawskiej restauracji Endorfina w Pałacu Zamojskich, w której podejmował głowy państw, między innymi księcia Norwegii, ambasadorów i znanych polityków. Organizował jedną z największych imprez francuskich w Polsce – Święto Bastylii. Od ponad trzech lat związany jest z jednym z programów śniadaniowych.  Jest szefem kuchni i technologiem żywienia, doradza w prowadzeniu punktów gastronomicznych.

 

‘’Dzięki takim warsztatom uczestnicy mogą poznawać nowe techniki kulinarne, pracować pod okiem ekspertów oraz wymieniać się doświadczeniami z innymi szefami kuchni tworząc unikalne przepisy kulinarne, prowadząc pokazy i prezentacje, tworząc inspiracje kulinarne dla naszych Gości. Gotowanie to ich pasja, a w swojej pracy łączą zawodowy profesjonalizm z gorącymi emocjami, nieustannie dążąc do perfekcji.’’

Paweł Biskupski, Szef kuchni w Best Western Hotel Felix

 

‘’To również doskonała okazja do zapoznania się z bogatym asortymentem Bouduelle, przetestowania produktów oraz poszerzania wiedzy na ich temat. Dzięki zorganizowanemu szkoleniu zdobywamy niezwykle cenną wiedzę na temat potrzeb Satoria Group SA. Nasi klienci, szefowie kuchni i ich podopieczni, zdobywają nowe umiejętności praktyczne i poznają zalety naszej oferty.’’

Paweł Krzyżanowski, Regionalny Kierownik ds. Rozwoju Gastronomii Bonduelle

 

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.