2017-11-17

Paneliści z Satorii podczas Hotel Trends Poland&CEE

Już 26 i 27 listopada w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2017. Wśród panelistów nie zabraknie przedstawicieli Satoria Group SA.

Hotel Trends Poland&CEE jest wyjątkowym, dwudniowym wydarzeniem branży hotelowej, które gromadzi w jednym miejscu wszystkich decydentów branży hotelowej w Polsce – właścicieli, zarządy spółek operatorskich, kadrę zarządzającą hotelami, przedstawicieli firm deweloperskich i funduszy inwestycyjnych, oraz czołowych dostawców produktów i usług dla hotelarstwa i turystyki.

Podczas drugiego dnia wydarzenia odbędzie się szereg sesji panelowych podzielonych na trzy segmenty: „Inwestycje w hotelarstwie”, „Gastronomia hotelowa”, „Bezpieczeństwo w hotelu”. W panelu poświęconym prawnym i podatkowym aspektom transakcji hotelowych będzie można usłyszeć Andrzeja Wójcika, prezesa zarządu Satoria Group SA. Dyskusja poświęcona będzie optymalizacjom podatkowym przy transakcjach hotelowych oraz prawnym aspektom umów z sieciami hotelowymi.
Z kolei w panelu „Polskie sieci hotelowe” weźmie udział Wojciech Popis, wiceprezes VHM Hotel Management. Panel poświęcony będzie prężnemu rozwojowi krajowych sieci hotelowych zarządzających hotelami pod stworzonymi przez siebie markami.
W panelu dotyczącym najnowszym rozwiązaniom w gastronomii usłyszymy Mariusza Kubalę, dyrektora operacyjnego ds. Hoteli i Członka Zarządu Satoria Group SA.

Szczegółowy program konferencji dostępny jest pod tym adresem.

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.