2018-09-28

Obiekty Satoria Group goszczą uczestników XX Warsaw Judo Open

Już w najbliższy weekend 29-30 września na Hali widowiskowo-sportowej Torwar odbędzie się XX Warsaw Judo Open, zaliczany do czołowej grupy turniejów – European TOP Judo Tournaments. 1800 uczestników z 34 państw w wieku 13-20 lat stanie do walk o medale.

Turniej jest niesamowity nie tylko ze względu na rangę, ale również na styl prowadzenia. Jest on bowiem jedynym turniejem na świecie prowadzonym całkowicie elektronicznie, dzięki wykorzystaniu fińskiego programu JudoShiai.

Głównym organizatorem turnieju jest Uczniowski Klub Judo „Ryś” znajdujący się na warszawskim Ursynowie, a współorganizatorami Polski Związek Judo, Warszawsko-Mazowiecki Związek Judo oraz Centralny Ośrodek Sportu Torwar.

Turniej rozpocznie się w najbliższą sobotę od godz. 9:00.

Miło nam również poinformować, że hotele Aramis*, Atos** oraz Best Western Portos***, znajdujące się na warszawskim Mokotowie będą gościć uczestników zawodów.

Jeżeli poszukują Państwo obiektu w Warszawie dla grup sportowych, uczestników eventu, grup biznesowych lub miejsca na konferencję zachęcamy do kontaktu!

sales@bwportos.pl

Przedstawimy ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb!

 

Po więcej informacji na temat turnieju zapraszamy Państwa na oficjalną stronę www: http://www.wjo.org.pl/index.php?lg=pl&m=100

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.