2017-11-09

Dwa obiekty SATORIA Group SA nominowane do nagrody „Hotel z pomysłem 2017”

W tegorocznej edycji plebiscytu organizowanego przez „Hotelarza”, powalczą Best Western Plus Kraków Old Town oraz Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów.

Oba nominowane obiekty zostały niedawno zrewitalizowane. Best Western Kraków Old Town to przełamanie historii nowoczesnością. Jeden z najstarszych hoteli w centrum Krakowa, który pod zabytkową fasadą kryje nieoczywiste, unikalne wnętrza, odważne kolory i nowoczesny design. Z kolei nowoczesny obiekt Sanatorium Uzdrowiskowego Augustów, położony jest blisko jeziora Necko i dysponuje wieloma atrakcjami: basenem, sauną parową i infrared, bogato wyposażoną bazą zabiegową oraz ekskluzywnymi zabiegami w Medi SPA.

Ideą Konkursu Hotel z Pomysłem jest przedstawianie ciekawych rozwiązań architektonicznych, pomysłów o dużych walorach estetycznych i użytkowych. Promowanie inicjatyw łączących najnowsze trendy z zakresu architektury, designu i zarządzania ze specyfiką polskiego rynku. Do udziału w Konkursie zapraszamy również właścicieli obiektów powstałych w nietypowych budynkach posiadających niecodzienną lub rzadko spotykaną lokalizację.

Zachęcamy do głosowania na nasze obiekty. Głos można oddać na stronie internetowej plebiscytu:

Best Western Plus Kraków Old Town
Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów

Copyright © 2017 SATORIA Group SA. All rights reserved.